Vytahovací lupa 10x s LED diodami a UV lampou - 338 880

 

- k ověřování poštovních známek, mincí, bankovek atd.

389 Kč
   
Kód produktu 338880
Kategorie UV lampy - ultrafialové
 

- k ověřování poštovních známek, mincí, bankovek atd.
- včetně LED osvětlení
- včetně 2 čoček: 10 a 30 násobné zvětšení
- průměr čočky 21 mm a 12 mm - dlouhovlnné UV lampy
- lupa je z černého plastu
- vnější rozměr 45 x 100 x 23 mm
- značková německá výroba se 100 letou tradicí - Leuchtturm

Tento výrobek je ideální pro odborníky i nadšence, kteří se zajímají o ověřování poštovních známek, mincí, bankovek a dalších podobných předmětů. Jedná se o vytahovací lupu s 10x zvětšením, LED diodami a UV lampou, která nabízí výjimečně jasné a detailní zobrazení zkoumaných objektů.

Lupa je vybavena LED osvětlením, které zajišťuje optimální viditelnost a kontrast při zkoumání různých materiálů a povrchů. Navíc obsahuje také dlouhovlnnu UV lampu, které usnadňují identifikaci padělků a jiných nepravidelností, které by mohly uniknout pouhému oku.

Lupa disponuje dvěma čočkami, které umožňují 10 a 30 násobné zvětšení, což je perfektní pro detailní zkoumání i sebemenších prvků. Průměr čoček je 21 mm a 12 mm, což zaručuje výbornou kvalitu zobrazení.

Hlavní materiál lupy je odolný černý plast, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vnější rozměr lupiče je kompaktní, s rozměry 45 x 100 x 23 mm, což umožňuje snadnou manipulaci a přenosnost.

Tento produkt je hrdě značkován jako německá výroba od společnosti Leuchtturm, která má více než 100 letou tradici ve výrobě kvalitních optických přístrojů a příslušenství. Díky této zkušenosti a značkovému renomé si můžete být jisti, že výrobek bude sloužit dlouhodobě a spolehlivě.

Objednejte si svou vytahovací lupu 10x s LED diodami a UV lampou ještě dnes a užijte si nový rozměr přesnosti a pohodlí při ověřování svých sbírkových předmětů!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: