Lupa technická kovová s LED osvětlením - LTK 85LED - D 066

 

Lupa technická kovová s LED osvětlením - LTK 85LED - D 066

614 Kč
   
Kód produktu D066
Kategorie Lupa s osvětlením
 

Lupa technická kovová s plastovou bikonvexní čočkou:

průměr 85 mm
zvětšení 2,0 x
s přídavným segmentem:

průměr 20 mm
zvětšení 5,0 x
LED osvětlení:

12 ks kruhově umístěných LED diod
možnost přepínání svitu 6ti nebo12ti kusů těchto diod
Napájení:

2 ks tužkových baterií AA/UM 3-1,5 V
jsou umístěny v odšroubovatelné rukojeti a nejsou součástí lupy

Profesionální technická lupa s LED osvětlením - LTK 85LED - D 066: Ideální nástroj pro precizní práci, který spojuje funkcionalitu a elegantní design. Tato kovová lupa poskytuje vynikající zvětšení a osvětlení pro širokou škálu použití.

Hlavní čočka této lupy je plastová bikonvexní s průměrem 85 mm a zvětšením 2,0x. Pro preciznější práci, která vyžaduje vyšší zvětšení, je k dispozici přídavný segment s průměrem 20 mm a zvětšením 5,0x. Díky kombinaci těchto možností zvětšení je lupa vhodná pro různé účely a aplikace.

Jednou z hlavních výhod této technické lupy je LED osvětlení, které tvoří 12 kruhově rozmístěných LED diod. Uživatel má možnost přepínat mezi svitem 6 nebo 12 LED diod podle aktuálních potřeb. Tato vlastnost je perfektní pro práci v prostředí s omezeným osvětlením nebo pro zvýraznění jemných detailů.

Lupa je napájena 2 tužkovými bateriemi AA/UM 3-1,5V, které se vkládají do snadno odšroubovatelné rukojeti. Baterie nejsou součástí lupy a je nutné je zakoupit samostatně.

Tato profesionální technická lupa s LED osvětlením - LTK 85LED - D 066 je ideální volbou pro ty, kteří vyžadují precizní a spolehlivý nástroj pro zvětšení a osvětlení při práci s technickými díly, elektronikou, hodinářstvím, modelářstvím, šperkařstvím a mnoha dalšími obory. Její robustní kovová konstrukce je navržena tak, aby odolávala dlouhodobému použití a zajišťovala vysokou kvalitu výkonu.

Zajistěte si tuto kvalitní lupu s LED osvětlením pro svůj ateliér nebo pracoviště a zlepšete tak přesnost a komfort při práci s malými a detailními komponenty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: