Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Digitální mikroskop Flex

 

Digitální mikroskop Flex

2 487 Kč
   
Kód produktu S66144
Kategorie Mikroskopy
 

DigiMicroscope Flex - Digitální mikroskop pro každodenní použití

 Rozlišení: 1600 x 1200 pixelů (UXGA).

Funkce snímání: prostřednictvím hardwaru nebo softwaru.

Funkce fotografování: jednotlivé fotografie nebo programovatelné intervaly.

Video rozlišení: 640 x 480 pixelů (VGA).

Osvětlení: 4 stmívatelné LED diody.

Zvětšení: 60x, 250x.

Formáty: JPEG (obrázek), AVI (video).

Připojení / napájení: USB 2.0 / USB-OTG.

Rozměry: 30 (D) x 86 (H) mm.

Hmotnost: cca 214 g.

Systémové požadavky: Windows: XP, Vista, 7, 8, 10 (32&64bit); Mac OS X: 10.5.6 a vyšší, Android 4.3 a vyšší.

DigiMicroscope Flex představuje inovativní a průlomové řešení v oblasti digitálního zvětšení, které usnadňuje studium a vědeckou práci. S vysokou mírou přizpůsobení a jednoduchým použitím je tento přístroj ideálním pomocníkem pro studenty, vědecké pracovníky a profesionály.

DigiMicroscope Flex zaručuje dokonalou kombinaci pohodlí a výkonnosti. Díky možnosti použití jako ruční mikroskop nebo s flexibilním stativem s přísavkou získáte maximální volnost při práci se vzorky a pozorování. Stativ s přísavkou umožňuje snadné nastavení mikroskopu do různých pozic, což usnadňuje práci s různými materiály a povrchy.

S rozsahem zvětšení 60x a 250x a rozlišením snímků až 1600 x 1200 pixelů je DigiMicroscope Flex ideálním nástrojem pro studium a zkoumání mikroskopických detailů. Čtyři stmívatelné LED diody poskytují dostatek osvětlení pro optimální pozorování a analýzu.

DigiMicroscope Flex nabízí širokou kompatibilitu s PC, tablety a chytrými telefony, což umožňuje real-time sledování a analýzu zkoumaných objektů a povrchů. Navíc můžete snadno pořizovat jednotlivé snímky nebo v nastavitelných intervalech, případně vytvářet videa s rozlišením 640x480 pixelů.

Tento digitální mikroskop je ideální pro ty, kteří se zabývají biologií, chemií, fyzikou, materiálovými vědami, numismatikou, filatelií a mnoha dalšími obory, kde je potřeba detailní pozorování a analýza. DigiMicroscope Flex je skvělým pomocníkem při výzkumu, výuce i praktické vědecké práci.

Investice do DigiMicroscope Flex představuje investici do vašeho studia a profesního růstu. Nečekejte déle a objednejte si svůj DigiMicroscope Flex, abyste zažili, jak tento inovativní přístroj může obohatit vaši vědeckou práci a studium.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: