Lupa vyšívací s osvětlením - LCH 2516 - D 104

 

Lupa vyšívací se závěsem s plastovou bikonvexní čočkou.

736 Kč
   
Kód produktu D104
Kategorie Praktické lupy
 

Lupa vyšívací se závěsem s plastovou bikonvexní čočkou:

průměr 110 mm
zvětšení 2,0 x
a s přídavným segmentem:

průměr 24 mm
zvětšení 4,0 x
osvětlení:
1ks žárovka E5/2,5V/0,3A
napájení:
2ks mikrotužkových baterií typ AAA/UM 4-1,5V
baterie nejsou součástí lupy

Lupa vyšívací s osvětlením a závěsem - LCH 2516 - D 104 je dokonalým pomocníkem pro všechny nadšence do ručních prací, zejména vyšívaní. Tato lupa vám poskytne potřebné zvětšení a osvětlení pro vaše projekty, ať už pracujete na jemných detailech nebo potřebujete zvětšit malé písmo či vzory.

Tato praktická lupa vyšívací je vybavena plastovou bikonvexní čočkou o průměru 110 mm a zvětšením 2,0x. Pro precizní práci na ještě menších detailech je k dispozici přídavný segment s průměrem 24 mm a zvětšením až 4,0x. Tato kombinace čoček umožňuje uživateli vybrat si nejvhodnější zvětšení pro konkrétní úkol.

Jedním z největších přínosů této lupy je její osvětlení, které je zajištěno pomocí jedné žárovky E5/2,5V/0,3A. Díky tomuto osvětlení můžete snadno pracovat i v místech s nedostatečným přirozeným světlem nebo ve večerních hodinách.

Napájení osvětlení je zajištěno pomocí dvou mikrotužkových baterií typu AAA/UM 4-1,5V. Je třeba poznamenat, že baterie nejsou součástí balení lupy a je nutné je zakoupit samostatně.

Lupa vyšívací s osvětlením - LCH 2516 - D 104 je navržena s ohledem na pohodlí uživatele. Závěs umožňuje snadné zavěšení lupy na krk, takže máte obě ruce volné pro práci s jehlou a nití. Tato lupa je skvělým doplňkem pro každého, kdo se věnuje vyšívání, šití, pletení nebo jiným ručním pracím, které vyžadují zvětšení a osvětlení.

Objednejte si tuto užitečnou lupu pro své vyšívací projekty a užijte si pohodlnější a přesnější práci díky zvětšení a osvětlení, které vám poskytne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: