• 1 z 2
 

Precizní lupa 10x LED osvětlením a UV lampou - 338 881

 

- lupa s 10x násobným zvětšením

1 298 Kč
   
Kód produktu 338881
Kategorie UV lampy - ultrafialové
 

- lupa s 10x násobným zvětšením
- trojitá čočka s aplanatickým a achromatickým objektivem s chromatickou aberací pro ostrý obraz v krajových oblastech s 6 bílými Hi-Tech LED diodami
- k posuzování pravosti známek, bankovek, cenin ..atd
- s integrovanou UV lampou (složená ze 7 UV LED diod)
- průměr čočky 17 mm
- zaklapávací včetně baterií 3x LR927 a koženým pouzdrem
- klenotnická kvalita
- precizní a praktická novinka firmy Leuchtturm

Představujeme vám precizní lupu s 10x násobným zvětšením, vybavenou LED osvětlením a UV lampou - ideální nástroj pro sběratele, klenotníky, numismatiky, filatelisty a všechny, kteří potřebují zvětšit a ověřit pravost svých sbírek, dokumentů a klenotů.

Tato vysokokvalitní lupa je vybavena trojitou čočkou s aplanatickým a achromatickým objektivem, který eliminuje chromatickou aberaci a zajišťuje ostrý obraz i v krajových oblastech. Lupa je osvětlena 6 bílými Hi-Tech LED diodami, které poskytují jasný a kontrastní obraz pro snadné rozpoznání detailů.

Precizní lupa je ideální pro posuzování pravosti známek, bankovek, cenin a mnoho dalších sběratelských předmětů. Je vybavena integrovanou UV lampou, složenou ze 7 UV LED diod, která umožňuje zkontrolovat fluorescenční ochranné znaky a rozpoznat originál od padělku.

Lupa má průměr čočky 17 mm a je dodávána se zaklapávacím mechanismem, který ji chrání před poškozením. Součástí balení jsou také baterie (3x LR927) a praktické kožené pouzdro pro snadný přenos a ochranu lupu.

Tato precizní lupa s LED osvětlením a UV lampou je vyrobena firmou Leuchtturm, která se může pochlubit více než 100 letou tradicí v oboru výroby kvalitních optických přístrojů a sběratelských potřeb. Lupa je vyrobena v klenotnické kvalitě, což zaručuje vysokou přesnost a spolehlivost při použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: