Lupa textilní s osvětlením - LCH FDL90A - D 100D

 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

469 Kč
   
Kód produktu 923
Kategorie Textilní lupy
 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

- průměr 90 mm
- zvětšení 2,0 x

s přídavným segmentem:

- průměr 20 mm
- zvětšení 4,0 x

stupnice:

- čtvercová, milimetrová i palcová
- rozměr 60 x 60 mm

s osvětlením:

- žárovka - E10 / 4,8V / 0,3A
- 4ks tužkových baterií - typ AA / UM 3 - 1,5V

LUPA TEXTILNÍ S OSVĚTLENÍM - LCH FDL90A - D 100D představuje vynikající nástroj pro každého, kdo se zabývá textilním průmyslem, ručními pracemi, designem nebo restaurováním a potřebuje detailně prozkoumat různé materiály a vzory. Tato lupa kombinuje kvalitní zvětšení s přesnými měřicími stupnicemi a praktickým osvětlením, což ji činí ideálním pomocníkem pro všechny vaše textilní potřeby.

Hlavní čočka lupy nabízí průměr 90 mm a zvětšení 2,0x, což vám umožní vidět i drobné detaily na textilních materiálech. Kromě toho je lupa vybavena přídavným segmentem o průměru 20 mm a zvětšení 4,0x, což je ideální pro zkoumání ještě jemnějších struktur.

Lupa je navíc vybavena čtvercovou stupnicí, která poskytuje milimetrovou i palcovou měřicí jednotku pro přesné měření rozměrů a vzdáleností na textilních materiálech. Stupnice má rozměr 60 x 60 mm a umožňuje vám snadno určit velikosti a rozměry různých textilních vzorů a struktur.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností této lupové čočky je osvětlení, které poskytuje žárovka E10 / 4,8V / 0,3A. Toto osvětlení je napájeno čtyřmi tužkovými bateriemi typu AA / UM 3 - 1,5V, což zajišťuje dostatečnou světlost pro práci za špatných světelných podmínek nebo při zkoumání tmavých či kontrastních materiálů.

LUPA TEXTILNÍ S OSVĚTLENÍM - LCH FDL90A - D 100D je nezbytným nástrojem pro každého, kdo pracuje s textiliemi a vyžaduje přesnost a kvalitu při zpracování materiálů. S touto lupou získáte nejen jasný a detailní obraz, ale také přesné měření, které vám pomůže vylepšit své dovednosti a dosáhnout profesionálních výsledků.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: