Lupa textilní s LED osvětlením - LCH FAL15 - D 102E

 

- Lupa s plastovou bikonvexními čočkou

412 Kč
   
Kód produktu 882
Kategorie Textilní lupy
 

- Lupa s plastovou bikonvexními čočkou:

- průměr 15 mm
- zvětšení 10,0 x
- čtvercová stupnice 10 x 10 mm

stupnice:

- čtvercová, milimetrová i palcová
- rozměr 10 x 10 mm

Osvětlení:

- vysoce svítivá bílá LED dioda

Napájení:

- 3ks knoflíkových baterií - typ 392-1,5V - baterie jsou součástí lupy

LUPA TEXTILNÍ S LED OSVĚTLENÍM - LCH FAL15 - D 102E je vysoce kvalitní a profesionální nástroj, který kombinuje výhody lupového zvětšení s přesnými měřicími stupnicemi a praktickým LED osvětlením. Tato lupa je ideální pro všechny, kdo se zabývají textilním průmyslem, ručními pracemi, designem či restaurováním a potřebují detailně prozkoumat drobné struktury, vzory a materiály.

Lupa je vybavena plastovou bikonvexní čočkou o průměru 15 mm a zvětšením 10,0x, což vám umožní vidět i ty nejjemnější detaily. Čtvercová stupnice 10 x 10 mm, která je součástí lupové čočky, poskytuje milimetrovou i palcovou měřicí jednotku pro přesné měření rozměrů a vzdáleností na textilních materiálech.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností této lupové čočky je vysoce svítivá bílá LED dioda, která zajišťuje jasný a ostrý obraz při práci za špatných světelných podmínek nebo při zkoumání tmavých či kontrastních materiálů. Toto osvětlení je napájeno třemi knoflíkovými bateriemi typu 392-1,5V, které jsou součástí lupy, takže můžete začít používat lupa ihned po rozbalení.

LUPA TEXTILNÍ S LED OSVĚTLENÍM - LCH FAL15 - D 102E je nezbytným nástrojem pro každého, kdo pracuje s textiliemi a vyžaduje přesnost a kvalitu při zpracování materiálů. S touto lupou získáte nejen jasný a detailní obraz, ale také přesné měření, které vám pomůže vylepšit své dovednosti a dosáhnout profesionálních výsledků.

Nečekejte a objednejte si LUPU TEXTILNÍ S LED OSVĚTLENÍM - LCH FAL15 - D 102E ještě dnes, abyste mohli zažít výhody tohoto inovativního nástroje při práci s textilními materiály a zlepšit své dovednosti v oblasti textilního designu a zpracování.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: