Lupa textilní - LXK 13 - D 242

 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou

365 Kč
   
Kód produktu 965
Kategorie Textilní lupy
 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

- průměr 10 mm, zvětšení 8,0 x
- lupa je plastová skládací se čtvercovým otvorem
- milimetrovou stupnicí
- 10 x 10 mm ve spodní části

LUPA TEXTILNÍ - LXK 13 - D 242 představuje unikátní a užitečný nástroj pro všechny, kdo se zabývají textilním průmyslem, ručními pracemi nebo potřebují podrobně prozkoumat drobné detaily na různých materiálech a površích. Tato lupa s plastovou bikonvexní čočkou nabízí průměr 10 mm a zvětšení 8,0x, což zajišťuje vysokou úroveň zvětšení pro snadnější a přesnější identifikaci detailů.

Lupa TEXTILNÍ je vyrobena z odolného plastu a skládá se z čtvercového otvoru, který je ideální pro prohlížení a analýzu textilních vláken, vzorů nebo barev. Díky svému skládacímu designu je lupa snadno přenosná a skladná, takže ji můžete mít stále u sebe.

V spodní části lupové čočky naleznete milimetrovou stupnici o rozměrech 10 x 10 mm, která vám umožní přesně měřit vzdálenosti, velikosti nebo rozměry na textilních materiálech. Tato funkce je obzvláště užitečná pro textilní designéry, krejčí, švadleny, restaurátory a další odborníky v oblasti textilu.

LUPA TEXTILNÍ - LXK 13 - D 242 je nejen praktickým nástrojem, ale také elegantním doplňkem, který by neměl chybět v žádné dílně, ateliéru nebo pracovně. S touto lupou získáte nejen kvalitní zvětšení, ale také přesné měření, což vám pomůže při práci s textilními materiály, vzory a detaily.

Objednejte si svou LUPU TEXTILNÍ - LXK 13 - D 242 ještě dnes a objevte, jak vám tento sofistikovaný nástroj může usnadnit práci s textiliemi a zlepšit vaše dovednosti v oblasti textilního designu a zpracování materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: