Lupa textilní - LCH FDA15 - D 102D

 

Lupa se dvěma plastovými plankonvexními čočkami

249 Kč
   
Kód produktu 963
Kategorie Textilní lupy
 

Lupa se dvěma plastovými plankonvexními čočkami:

- průměr 15 mm
- zvětšení 10,0 x
- s nastavitelnou ohniskovou vzdáleností 17 - 24 mm

stupnice:

- milimetrová i palcová
- čtvercová - rozměr 10 x 10 mm

Lupa textilní - LCH FDA15 - D 102D je nezbytným nástrojem pro každého, kdo pracuje s textiliemi, ať už jde o profesionály, amatéry nebo sběratele. Tato lupa nabízí širokou škálu možností použití, od kontroly kvality textilních materiálů až po zkoumání jemných detailů na různých objektech. Je také ideální pro výuku a prezentace, kde je důležitá detailní analýza objektů.

Lupa textilní - LCH FDA15 - D 102D je vybavena dvěma plastovými plankonvexními čočkami o průměru 15 mm, které poskytují zvětšení 10,0x. Díky nastavitelné ohniskové vzdálenosti 17 - 24 mm můžete snadno a pohodlně zaostřit na zkoumaný objekt a získat tak jasný a ostrý obraz.

Jednou z hlavních předností této lupy je integrovaná stupnice, která zahrnuje jak milimetrovou, tak i palcovou stupnici, což umožňuje snadné a přesné měření rozměrů zkoumaných objektů. Kromě toho disponuje čtvercovou stupnicí o rozměrech 10 x 10 mm, která je užitečná pro měření ploch a úhlů při práci s textilními materiály nebo jinými objekty.

Ergonomický design lupy textilní - LCH FDA15 - D 102D zajišťuje pohodlné držení a snadnou manipulaci, i při delším používání. Kompaktní a lehká konstrukce lupy umožňuje jednoduchou přenositelnost, takže si ji můžete vzít s sebou kamkoli potřebujete.

Zařaďte tuto lupa textilní - LCH FDA15 - D 102D do svého profesního nebo osobního arzenálu nástrojů a zlepšete tak svou schopnost zkoumat a analyzovat textilní materiály a jiné objekty s vysokou přesností a pohodlím. Tato lupa vám pomůže dosáhnout lepších výsledků ve vaší práci s textiliemi a jinými materiály a stane se nepostradatelným pomocníkem ve vašem každodenním životě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: