Lupa textilní - LCH FD75A - D 100A

 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou

269 Kč
   
Kód produktu 957
Kategorie Textilní lupy
 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

- průměr 75 mm
- zvětšení 2,5 x

a s přídavným segmentem:

- průměr 20 mm
- zvětšení 5,0 x

stupnice:

- milimetrová i palcová
- čtvercová - rozměr 55 x 55 mm

Lupa textilní LCH FD75A - D 100A je univerzální a praktický nástroj, který nabízí dvě úrovně zvětšení díky své plastové bikonvexní čočce a přídavnému segmentu. Tato lupa je ideální pro širokou škálu aplikací, včetně textilního průmyslu, šití, řemesel, sběratelských činností a dalších činností vyžadujících detailní pohled na materiály a objekty.

Hlavní čočka lupy má průměr 75 mm a zvětšení 2,5x, což poskytuje dostatečné zvětšení pro běžné účely a práci s většími objekty či vzory. Pro detailnější práci je přídavný segment s průměrem 20 mm a zvětšením 5,0x, který umožňuje uživatelům lépe se soustředit na jemné detaily a menší prvky.

Lupa je vybavena milimetrovou i palcovou stupnicí, která umožňuje snadné a přesné měření zkoumaných objektů. Čtvercová stupnice o rozměrech 55 x 55 mm je ideální pro měření textilií, vzorů nebo jiných materiálů, kde je důležitá přesnost a kontrola rozměrů.

LCH FD75A - D 100A je navržena tak, aby byla co nejvíce uživatelsky přívětivá a pohodlná při použití. Ergonomický design zajišťuje snadné držení a manipulaci, zatímco kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a spolehlivost tohoto nástroje.

Tato lupa textilní je skvělým pomocníkem pro profesionály i amatéry, kteří potřebují kvalitní a praktickou lupu s různými úrovněmi zvětšení a měřicími stupnicemi. Bez ohledu na to, jaké povolání nebo koníček máte, LCH FD75A - D 100A vám poskytne přesnost a pohodlí, které potřebujete pro práci s textiliemi a detaily.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: