Lupa textilní - LCH FD15 - D 102A

 

Lupa s plastovou bikonvexními čočkou

175 Kč
   
Kód produktu 960
Kategorie Textilní lupy
 

Lupa s plastovou bikonvexními čočkou:

- průměr 15 mm
- zvětšení 10,0 x

stupnice:

- milimetrová i palcová
- čtvercová - rozměr 7 x 7 mm

Lupa textilní - LCH FD15 - D 102A je vysoce kvalitní a univerzální nástroj, který je ideální pro profesionály i amatéry zabývající se textilním průmyslem, řemesly, sběratelstvím, kontrolou kvality, výukou a dalšími oblastmi, kde je důležité zkoumat a analyzovat strukturu a detaily materiálů či objektů. Tato lupa vám pomůže při práci s textiliemi, při kontrole jemných detailů a značek na různých objektech a bude neocenitelným pomocníkem ve vaší každodenní činnosti.

Lupa textilní - LCH FD15 - D 102A je vybavena plastovou bikonvexní čočkou o průměru 15 mm, která poskytuje zvětšení 10,0x. Bikonvexní čočka zaručuje vynikající optickou kvalitu a přináší jasné a ostré zobrazení zkoumaných objektů s minimálním zkreslením.

Jednou z hlavních výhod této lupy je integrovaná stupnice, která zahrnuje milimetrovou i palcovou stupnici, což umožňuje snadné a přesné měření rozměrů zkoumaných objektů. Navíc je zde čtvercová stupnice o rozměrech 7 x 7 mm, která je užitečná pro měření ploch a úhlů při práci s textilními materiály nebo jinými objekty.

Ergonomický design lupy textilní - LCH FD15 - D 102A zajistí pohodlné držení a snadnou manipulaci, i při delším používání. Její kompaktní a lehká konstrukce navíc umožňuje jednoduchou přenositelnost, takže si ji můžete vzít s sebou kamkoli potřebujete.

Objednejte si tuto lupa textilní - LCH FD15 - D 102A a získejte výkonný a multifunkční nástroj, který vám umožní důkladně prozkoumat a analyzovat textilní materiály a jiné objekty s přesností a pohodlím. Tato lupa se stane nezbytným doplňkem pro váš profesní i osobní život.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: