Lupa textilní - LCH FD11A - D 100C

 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou

530 Kč
   
Kód produktu 959
Kategorie Textilní lupy
 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

- průměr 110 mm
- zvětšení 2,0 x

a s přídavným segmentem:

- průměr 24 mm
- zvětšení 4,0 x

stupnice:

- milimetrová i palcová
- čtvercová - rozměr 75 x 75 mm

LUPA TEXTILNÍ - LCH FD11A - D 100C je skvělým pomocníkem pro každého, kdo se zabývá textilním průmyslem, ručními pracemi, designem, restaurováním nebo kdekoliv tam, kde je potřeba prozkoumat detaily materiálů a vzorů. Tato lupa kombinuje kvalitní zvětšení s přesnými měřicími stupnicemi, což ji činí ideálním nástrojem pro všechny vaše textilní potřeby.

Hlavní čočka lupy nabízí průměr 110 mm a zvětšení 2,0x, které vám umožní vidět i drobné detaily na textilních materiálech a površích. Kromě toho je lupa vybavena přídavným segmentem o průměru 24 mm a zvětšení 4,0x, což je perfektní pro zkoumání ještě jemnějších struktur a složitějších vzorů.

Jednou z klíčových vlastností této lupové čočky je stupnice, která poskytuje milimetrové i palcové měřicí jednotky pro přesné měření rozměrů a vzdáleností na textilních materiálech. Stupnice má čtvercový tvar s rozměry 75 x 75 mm, což vám umožňuje snadno určit velikosti a rozměry různých textilních vzorů a struktur, ať už pracujete s látkami, nitěmi nebo jinými materiály.

LUPA TEXTILNÍ - LCH FD11A - D 100C je nezbytným nástrojem pro každého, kdo pracuje s textiliemi a vyžaduje přesnost a kvalitu při zpracování materiálů. S touto lupou získáte nejen jasný a detailní obraz, ale také přesné měření, které vám pomůže vylepšit své dovednosti a dosáhnout profesionálních výsledků.

Objednejte si LUPU TEXTILNÍ - LCH FD11A - D 100C ještě dnes a užijte si přesnost, pohodlí a kvalitu, kterou tato lupa nabízí. Ať už jste profesionál nebo amatér, tato lupa se stane nepostradatelným nástrojem ve vaší textilní dílně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: