Lupa pravitková - LCH 3125 - D 054B

 

Lupa pravítková celoplastová

212 Kč
   
Kód produktu 925
Kategorie Lupy pravítkové
 

Lupa pravítková celoplastová:

- rozměr 310 x 25 mm
- zvětšení 2,5 x
- měřítko 300 mm, rovněž v palcích

LUPA PRAVITKOVÁ - LCH 3125 - D 054B představuje praktický a užitečný nástroj pro každého, kdo potřebuje zvětšit text nebo obrázky a zároveň měřit délku či šířku objektů. Tato celoplastová lupa pravítková má rozměr 310 x 25 mm, což z ní činí snadno přenosný a kompaktní předmět, který můžete mít stále u sebe.

Zvětšení 2,5x poskytuje dostatečný rozsah pro čtení drobného textu, prohlížení map, plánků nebo technických výkresů. S touto lupou můžete také snadno identifikovat drobné detaily na fotografiích, mincích či špercích.

Měřítko o délce 300 mm, které je součástí lupové pravítka, vám umožní přesně změřit délku nebo šířku objektů, a to jak v milimetrech, tak v palcích. Tato funkce je obzvláště užitečná pro studenty, učitele, inženýry, architekty a další profesionály, kteří potřebují přesně měřit a porovnávat různé objekty.

LUPA PRAVITKOVÁ - LCH 3125 - D 054B je vyrobena z odolného plastu, což zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči opotřebení a poškrábání. Navíc je tato lupa pravítková lehká a snadno ovladatelná, což zajišťuje pohodlné používání i při delším prohlížení.

Tento multifunkční nástroj je ideálním pomocníkem pro každodenní použití v kanceláři, doma, ve škole nebo na pracovišti. LUPA PRAVITKOVÁ - LCH 3125 - D 054B vám nabízí spojení kvalitního zvětšení a přesného měření v jednom kompaktním a praktickém předmětu. Objednejte si svou lupu pravítkovou ještě dnes a zjistěte, jak vám může usnadnit práci s texty, obrázky a objekty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: