Lupa stojací - LCH BH50G - D 172

 

Lupa se skleněnou bikonvexní čočkou

190 Kč
   
Kód produktu 1004
Kategorie Praktické lupy
 

Lupa se skleněnou bikonvexní čočkou:

- průměr 50 mm
- zvětšení 3,0
- box na drobné předměty

LUPA STOJACÍ - LCH BH50G - D 172: Elegantní a praktická stojací lupa s bikonvexní skleněnou čočkou a integrovaným boxem na drobné předměty

Lupa stojací LCH BH50G - D 172 je skvělým řešením pro ty, kteří potřebují pevnou a stabilní zvětšovací lupu pro své sběratelské, vědecké nebo kutilské aktivity. S jejím průměrem 50 mm a zvětšením 3,0 x umožňuje snadno a pohodlně prozkoumávat různé předměty, texty nebo obrázky.

Tato lupa je vybavena bikonvexní skleněnou čočkou, která poskytuje jasné a ostré zobrazení předmětů bez zkreslení. Díky stabilní konstrukci lupy můžete soustředit svou pozornost na zkoumání detailů, aniž byste museli neustále držet lupu v ruce.

Jedním z nejzajímavějších aspektů této stojací lupy je integrovaný box na drobné předměty, který usnadňuje organizaci a skladování drobných součástek. Tato funkce je obzvláště užitečná pro řemeslníky, kteří potřebují mít své materiály a nástroje po ruce.

Lupa stojací LCH BH50G - D 172 je ideální volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní, stabilní a praktickou zvětšovací lupu s přidanou hodnotou integrovaného boxu na drobné předměty. Její všestrannost a praktičnost zajistí, že se stane nepostradatelným nástrojem ve vašem sběratelském, vědeckém nebo řemeslném prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: