Lupa vystřelovací s LED osvětlením - LCH RT21W - D 050B

 

- Lupa kapesní vystřelovací s plastovou bikonvexní čočkou

465 Kč
   
Kód produktu 878
Kategorie Lupa s osvětlením
 

- Lupa kapesní vystřelovací s plastovou bikonvexní čočkou:
- rozměr 48 x 23 mm
- zvětšení 2,5 x

Osvětlení
- bílé LED na ohebné trubce

Napájení:
- 2 ks knoflíkových baterií typ G13 (LR44) 1,5V

LUPA VYSTŘELOVACÍ S LED OSVĚTLENÍM - LCH RT21W - D 050B představuje revoluční a inovativní řešení v oblasti zvětšovacích nástrojů, které kombinuje výjimečnou funkčnost s praktičností a moderním designem. Tato kapesní lupa je ideálním společníkem pro každodenní použití v nejrůznějších situacích, jako je čtení jemného textu, zkoumání mincí, známek, šperků, hodinářských dílů, biologických vzorků nebo technických součástek.

LUPA VYSTŘELOVACÍ S LED OSVĚTLENÍM - LCH RT21W - D 050B je vybavena plastovou bikonvexní čočkou, která poskytuje 2,5x zvětšení. Tato čočka zaručuje vysokou kvalitu zobrazení a umožňuje prohlížení i těch nejjemnějších detailů. Lupa má kompaktní rozměry 48 x 23 mm, což ji činí ideální volbou pro snadné uložení do kapsy nebo tašky a rychlé použití, kdykoli jej potřebujete.

Jedním z nejvýznamnějších prvků této lupového zařízení je integrované bílé LED osvětlení, které je umístěno na ohebné trubce. Tato flexibilní konstrukce umožňuje uživatelům přizpůsobit směr a úhel světla podle jejich potřeb a zajišťuje optimální osvětlení zkoumaných objektů za všech světelných podmínek.

LUPA VYSTŘELOVACÍ S LED OSVĚTLENÍM - LCH RT21W - D 050B je napájena dvěma knoflíkovými bateriemi typu G13 (LR44) 1,5V, které zajišťují dlouhou výdrž a snadnou výměnu. Baterie nejsou součástí balení, ale lze je zakoupit v běžných obchodech s elektronikou.

Výsuvný design tohoto lupového zařízení umožňuje snadnou manipulaci a rychlé vysunutí čočky, když je potřeba. Tato vlastnost zároveň chrání čočku před poškozením, když není používána.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: