Lupa příložní s osvětlením - LCH HPL30 - D 064

 

Lupa aplanatická se dvěma plankonvexními čočkami

425 Kč
   
Kód produktu 881
Kategorie Lupa s osvětlením
 

Lupa aplanatická se dvěma plankonvexními čočkami:

- průměr 30 mm
- zvětšení 10,0 x

s nastavitelnou ohniskovou vzdáleností

- 23 - 30 mm

s osvětlením:

- žárovka E 10/2,5 V/0,3 A
- 2 ks baterií C/UM 2/1,5 V (malé MONO), které nejsou součástí lupy

LUPA PŘÍLOŽNÍ S OSVĚTLENÍM - LCH HPL30 - D 064 je špičkový zvětšovací nástroj, který kombinuje vysokou kvalitu optiky s výkonným osvětlením, což vám umožní pozorovat a zkoumat objekty s neuvěřitelnou přesností a pohodlím. Tato lupa je navržena tak, aby splnila náročné požadavky profesionálů, studentů i nadšenců v nejrůznějších oborech, jako jsou biologie, numismatika, filatelie, hodinářství, šperkařství a mnoho dalších.

LUPA PŘÍLOŽNÍ S OSVĚTLENÍM - LCH HPL30 - D 064 disponuje aplanatickou čočkou, která se skládá ze dvou plankonvexních čoček. Tato konfigurace čoček zajišťuje výbornou optickou kvalitu s minimálním zkreslením a poskytuje zvětšení 10,0x. S průměrem čočky 30 mm lze snadno prohlížet širokou škálu objektů a detailů.

Jedna z nejvýznamnějších vlastností tohoto lupového přístroje je nastavitelná ohnisková vzdálenost, která se pohybuje mezi 23 a 30 mm. Tato flexibilita umožňuje uživatelům přizpůsobit ohniskovou vzdálenost podle jejich konkrétních potřeb a zajišťuje pohodlné a efektivní zvětšení.

Integrované osvětlení v LUPA PŘÍLOŽNÍ S OSVĚTLENÍM - LCH HPL30 - D 064 zajišťuje žárovka E 10/2,5 V/0,3 A, která poskytuje dostatek světla pro pohodlné a jasné prohlížení objektů za všech světelných podmínek. Lupa je navržena pro použití se dvěma bateriemi C/UM 2/1,5 V (malé MONO), které nejsou součástí balení, ale lze je snadno zakoupit v běžných obchodech s elektronikou.

LUPA PŘÍLOŽNÍ S OSVĚTLENÍM - LCH HPL30 - D 064 je sofistikovaný a spolehlivý zvětšovací nástroj, který vám umožní zkoumat svět v neuvěřitelném detailu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: