Lupa příložní s osvětlením - LCH 7703G - D 064B

 

Lupa se skleněnou bikonvexní čočkou

260 Kč
   
Kód produktu 880
Kategorie Lupa s osvětlením
 

Lupa se skleněnou bikonvexní čočkou:

- průměr 50 mm
- zvětšení 3,5 x

s osvětlením:

- žárovka E 10/2,5 V/0,3 A,
- 2 ks baterií C/UM 2/1,5 V (malé MONO), které nejsou součástí lupy

Představujeme vám vynikající a užitečnou lupu příložní s osvětlením - LCH 7703G - D 064B, která vám poskytne výjimečnou kvalitu zvětšení a pohodlné osvětlení pro snadné prohlížení a zkoumání nejrůznějších materiálů. Tato lupa je ideální pro čtení, studium, zkoumání detailů nebo pro každodenní použití v práci, doma nebo na cestách.

Lupa LCH 7703G - D 064B je vybavena skleněnou bikonvexní čočkou o průměru 50 mm, která poskytuje zvětšení 3,5x a zajišťuje křišťálově čisté a ostré zobrazení. Díky vysoké kvalitě skla je obraz bez zkreslení a čočka je odolná proti škrábancům a opotřebení, což zaručuje dlouhou životnost lupového zařízení.

Integrované osvětlení je založeno na žárovce E 10/2,5 V/0,3 A, která zajišťuje jasný a příjemný světelný zdroj pro pohodlné prohlížení i při slabém osvětlení. Lupa je navržena pro použití se dvěma bateriemi C/UM 2/1,5 V (malé MONO), které nejsou součástí balení. Díky snadné dostupnosti těchto baterií si můžete být jisti, že vaše lupa bude vždy připravena k použití.

Ergonomický a kompaktní design lupového zařízení LCH 7703G - D 064B umožňuje snadné uchopení a manipulaci, čímž minimalizuje únavu při delším používání. Jeho praktická velikost zaručuje, že se vejde do kapsy nebo tašky, což z něj činí ideálního společníka pro cestování nebo práci na terénu.

Nenechte si ujít příležitost získat tuto praktickou a kvalitní lupu příložní s osvětlením - LCH 7703G - D 064B, která vám usnadní čtení, studium a prohlížení detailů v nejrůznějších situacích. Objednejte si ji ještě dnes a zjistěte, jak může zlepšit váš každodenní život!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: