Lupa zvětšovací - S7195

 

Lupa zvětšovací 2x - S7195

259 Kč
   
Kód produktu S7195
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

- průměr čočky 90 mm
- zvětšení 2x

Vítejte ve světě pohodlného a přesného čtení s Lupa zvětšovací S7195, která se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při zkoumání detailů, čtení drobného textu nebo prohlížení sběratelských předmětů.

Lupa S7195 se vyznačuje velkou čočkou o průměru 90 mm, která poskytuje zvětšení 2x a zároveň zajišťuje široké zorné pole. Díky tomu můžete snadno a bez únavy prohlížet větší plochy, což oceníte zejména při čtení knih, novin nebo map.

Lupa zvětšovací S7195 je navržena s ohledem na pohodlí a praktičnost. Její ergonomická rukojeť je příjemná na držení a umožňuje dlouhodobé použití bez zatěžování ruky. Díky své kvalitní konstrukci a pečlivě vybraným materiálům je tato lupa odolná a navržena pro dlouhodobé použití.

Při výběru lup se spoléhejte na kvalitu a zkušenosti, které vám přináší Lupa zvětšovací S7195. Je ideálním nástrojem pro každodenní použití, ať už jde o čtení, sběratelství nebo jiné zájmy, kde je potřeba zvětšit a prozkoumat detaily.

Nechejte se okouzlit výhodami, které vám nabízí Lupa zvětšovací S7195, a objednejte si ji ještě dnes! Její vynikající zvětšovací schopnosti, pohodlné použití a odolnost vám poskytnou bezkonkurenční zážitek při prohlížení světa zblízka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: