Lupa s rukojetí - 7 násobné zvětšení - 344 396

 

- příruční kapesní lupa

389 Kč
   
Kód produktu 344396
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

- příruční kapesní lupa
- 7 násobné zvětšení
- asferická čočka z akrylového skla
- průměr čočky 35 mm
- LED dioda s bílým světlem
- včetně 3 baterií
- vnější rozměry 120x42x26 mm

Lupa s rukojetí - 7 násobné zvětšení - 344 396 je perfektním společníkem pro ty, kdo potřebují kvalitní a kompaktní řešení pro zvětšení textu, obrázků nebo drobných detailů na různých předmětech. Tato příruční kapesní lupa je ideální pro každodenní použití, ať už jste doma, v práci nebo na cestách.

Jednou z nejvýznačnějších vlastností této lupy je její 7 násobné zvětšení, které poskytuje dostatečné zvětšení pro řadu aplikací, od čtení drobných písmen po zkoumání detailů uměleckých děl nebo sběratelských předmětů. Asferická čočka z akrylového skla zajišťuje vysokou optickou kvalitu a ostrý obraz při minimálním zkreslení.

S průměrem čočky 35 mm je tato lupa dostatečně velká, aby pokryla rozumný rozsah textu nebo obrázků, ale zároveň dostatečně kompaktní, aby se vešla do kapsy nebo tašky. LED dioda s bílým světlem zajišťuje jasné osvětlení a zlepšuje viditelnost i za špatných světelných podmínek.

Lupa s rukojetí - 7 násobné zvětšení - 344 396 je dodávána s třemi bateriemi, které jsou již součástí balení. Tímto způsobem je lupa připravena k použití hned po rozbalení a uživatelé nemusí shánět baterie zvlášť. Vnější rozměry 120x42x26 mm zajišťují, že lupa je snadno přenosná a pohodlná pro dlouhodobé použití.

Lupa s rukojetí - 7 násobné zvětšení - 344 396 je ideální volbou pro ty, kdo hledají praktický a kvalitní nástroj pro zvětšení textu nebo detailů na různých předmětech. Ať už jste student, senior, sběratel nebo profesionál, tato lupa vám pomůže získat lepší přehled o světě kolem vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: