Lupa na čtení s pevnou kulatou rukojetí - LCH 8775A - D 006

 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou - průměr 75 mm, zvětšení 2,5

280 Kč
   
Kód produktu 8775A
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

průměr 75 mm
zvětšení 2,5 x

a s přídavným segmentem:

průměr 20 mm
zvětšení 5,0 x

Představujeme Vám čtenářskou lupu LCH 8775A - D 006, navrženou tak, aby byla nepostradatelným pomocníkem při čtení a zkoumání detailů. Tento stylový a funkční nástroj je vybaven dvěma různými čočkami - hlavní bikonvexní čočkou a přídavným segmentem pro zvýšené zvětšení.

Vlastnosti hlavní čočky: Hlavní čočka lupy poskytuje zvětšení 2,5x a má průměr 75 mm. Je vyrobena z odolného plastu a její bikonvexní tvar zajišťuje čistý a jasný obraz bez zkreslení napříč celou plochou čočky, což umožňuje uživateli plynulé a pohodlné čtení.

Přídavný segment pro precizní detaily: Na hlavní čočce je umístěn přídavný segment o průměru 20 mm, který nabízí silnější zvětšení 5x. Tento segment je ideální pro podrobné prohlížení drobných objektů, čtení malého textu nebo pro práci s jemnými detaily.

Ergonomie a pohodlí: Lupa je vybavena pevnou kulatou rukojetí, která je ergonomicky tvarována pro pohodlné držení a umožňuje uživateli dlouhodobé používání bez únavy. Robustní konstrukce rukojeti zajistí, že lupa je odolná a snadno ovladatelná.

Univerzální nástroj pro každého: Tato lupa je skvělým nástrojem pro různé skupiny lidí - od studentů přes řemeslníky až po sběratele a seniory. Je navržena tak, aby usnadnila čtení, studium nebo práci s detaily v různých situacích.

Závěrečné shrnutí: Čtenářská lupa s pevnou kulatou rukojetí LCH 8775A - D 006 je ideální kombinací komfortu, praktičnosti a vysoké kvality. Ať už potřebujete lupu pro každodenní čtení nebo pro specializované účely, tento model bude vaším dokonalým pomocníkem. Objednejte si svou lupu ještě dnes a objevte svět v nových detailech!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: