Lupa čtenářská s pevnou obdélníkovou rukojetí - LCH 8275A - D 014

 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou

257 Kč
   
Kód produktu 898
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

- průměr 75 mm
- zvětšení 2,5 x

a s přídavným segmentem:

- průměr 20 mm
- zvětšení 5,0 x

Jste unaveni ze zatěžování očí při čtení drobného textu? Potřebujete kvalitní a pohodlnou lupu, která vám usnadní každodenní činnosti? Pak je Lupa čtenářská s pevnou obdélníkovou rukojetí - LCH 8275A - D 014 přesně to, co hledáte.

Tato lupa se pyšní plastovou bikonvexní čočkou o průměru 75 mm a zvětšením 2,5x, což zaručuje čistý a jasný obraz bez zkreslení. Navíc je vybavena přídavným segmentem o průměru 20 mm a zvětšením 5,0x, který umožňuje důkladnější zkoumání detailů, jako jsou poštovní známky, mince nebo drobné prvky uměleckých děl.

Ergonomická obdélníková rukojeť lupy LCH 8275A - D 014 je navržena tak, aby byla pohodlná na držení a umožňovala dlouhodobé použití bez únavy ruky. Její pevná a stabilní konstrukce zaručuje, že lupa vydrží běžné opotřebení a zůstane spolehlivým nástrojem po mnoho let.

Ať už potřebujete lupy pro čtení knih, novin, map, jídelních lístků nebo pro zkoumání sběratelských předmětů, Lupa čtenářská s pevnou obdélníkovou rukojetí - LCH 8275A - D 014 je ideálním řešením pro vás. Objednejte si svou lupa ještě dnes a začněte objevovat svět zvětšený a pohodlnější!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: