Lupa čtenářská na kloubovém stojánku s osvětlením - LCH SML11A - D 165

 

- Lupa s plastovou bikonvexní čočkou

614 Kč
   
Kód produktu 884
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

- Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:
- průměr 110 mm
- zvětšení 2,0 x
- s kloubovým stojánkem ve tvaru podkovy

s přídavným segmentem:

- průměr 24 mm
- zvětšení 4,0 x

s osvětlením

- 1ks žárovka E 10 / 2,5V / 0,5A

napájení:

- 2ks tužkových baterii typ AA / UM 3 - 1,5V

Lupa čtenářská na kloubovém stojánku s osvětlením - LCH SML11A - D 165 představuje skvělou volbu pro ty, kteří hledají praktickou a pohodlnou lupu s osvětlením pro čtení, práci nebo hobby. Tento inovativní produkt kombinuje zvětšení, osvětlení a kloubový stojánek, což umožňuje snadné a přizpůsobitelné použití ve vaší domácnosti nebo kanceláři.

Hlavní část lupy je vybavena plastovou bikonvexní čočkou o průměru 110 mm, která poskytuje 2,0 x zvětšení. To umožňuje snadné čtení textu nebo prohlížení obrázků bez namáhání zraku. Kloubový stojánek ve tvaru podkovy umožňuje pohodlné umístění lupy nad čteným materiálem a snadnou regulaci výšky a úhlu podle potřeby.

Lupa je také vybavena přídavným segmentem o průměru 24 mm, který poskytuje 4,0 x zvětšení pro zkoumání drobných detailů nebo prohlížení menších objektů. Tato funkce je ideální pro ty, kdo potřebují vyšší úroveň zvětšení pro specifické úkoly nebo zájmy.

Osvětlení je zajištěno jednou žárovkou E 10 / 2,5V / 0,5A, která poskytuje dostatečné množství světla pro pohodlné čtení nebo prohlížení za slabého osvětlení. Napájení lupy je zajištěno dvěma tužkovými bateriemi typu AA / UM 3 - 1,5V, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou výměnu baterií.

Tato lupa čtenářská na kloubovém stojánku s osvětlením je ideálním řešením pro ty, kdo potřebují pohodlný a snadno přizpůsobitelný nástroj pro zvětšování a osvětlení. Její vysoká kvalita a praktičnost ji činí ideálním dárkem pro přátele, rodinu nebo kolegy, kteří ocení její užitečnost a eleganci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: