Bezrámová lupa zvětšovací LU5

 

- lupy s kvalitní plastovou čočkou a ergonomickou rukojetí s moderním designem

310 Kč
   
Kód produktu 333010
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

- lupy s kvalitní plastovou čočkou a ergonomickou rukojetí s moderním designem
- lupa se dodává s látkovým ochranným obalem proti poškrábání čočky
- díky bezrámové konstrukci vhodná pro všechny sběratelské obory
- průměr 90 mm, zvětšení 2 X
- značková německá výroba se 100 letou tradicí - Leuchtturm

BEZRÁMOVÁ LUPA ZVĚTŠOVACÍ LU5 - Praktická, moderní a kvalitní lupa pro všechny sběratelské obory s ergonomickou rukojetí a bezrámovým designem

Představujeme vám bezrámovou lupu zvětšovací LU5, která se stane nepostradatelným pomocníkem pro všechny sběratele a ty, kteří potřebují zvětšovací nástroj pro detailní zkoumání různých předmětů. Tato lupa je navržena s důrazem na praktičnost, moderní design a pohodlné použití.

Bezrámová lupa LU5 disponuje kvalitní plastovou čočkou o průměru 90 mm, která poskytuje 2x zvětšení. Díky bezrámové konstrukci je tato lupa vhodná pro všechny sběratelské obory, jako jsou známky, mince, bankovky, pohlednice, šperky a mnoho dalšího.

Ergonomická rukojeť s moderním designem zajišťuje pohodlný úchop a snadné ovládání, což usnadňuje práci s lupou i po delší dobu. K lupě je přiložen látkový ochranný obal, který chrání čočku před poškrábáním a prodlužuje životnost lupy.

Výrobce této lupy, značka Leuchtturm, je známá svou více než 100 letou tradicí v německé výrobě kvalitních a spolehlivých produktů pro sběratele. S bezrámovou lupou zvětšovací LU5 si můžete být jisti, že získáváte nástroj, který vám poskytne spolehlivost, kvalitu a pohodlí při zkoumání drobných detailů a objevování pokladů ve svých sběratelských oborech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: