Lupový klip na brýle - LCH CE35 - D 082B

 

Lupový klip na brýle s plastovou bikonvexní čočkou, rozměr 35 x 16 mm, zvětšení 3,0x.

260 Kč
   
Kód produktu 927
Kategorie Klipy na brýle
 

Lupový klip na brýle s plastovou bikonvexní čočkou, rozměr 35 x 16 mm, zvětšení 3,0x.

Výrobek je dodáván bez brýlové obruby.

Lupa s plastovou bikonvexní čočkou:

- rozměr 35 x 16 mm
- zvětšení 3,0 x

Představujeme vám inovativní a praktický lupový klip na brýle - LCH CE35 - D 082B, který disponuje plastovou bikonvexní čočkou a poskytuje zvětšení až 3,0x. Díky rozměrům 35 x 16 mm je čočka kompaktní, ale zároveň nabízí dostatečně velký zorný úhel pro pohodlné pozorování detailů.

Lupový klip na brýle je navržen tak, aby byl snadno upevnitelný na většinu běžných brýlových obrub. Tímto způsobem vám poskytne rychlý a pohodlný způsob zvětšení, aniž byste museli měnit brýle nebo používat samostatnou lupu. Upozorňujeme, že tento produkt je dodáván bez brýlové obruby.

Díky svému lehkému a odolnému plastovému materiálu je lupový klip na brýle ideální volbou pro ty, kteří potřebují často zvětšovat detaily při práci, studiu nebo koníčcích, jako je šití, modelářství či restaurování. Jeho univerzální design se snadno přizpůsobí vašim potřebám a stane se nepostradatelným pomocníkem pro každodenní činnosti.

S lupovým klipem na brýle LCH CE35 - D 082B získáte snadno přístup k zvětšenému pohledu na všechny detaily, které potřebujete vidět při svých činnostech. Objednejte si tento praktický doplněk ještě dnes a užijte si jeho pohodlí a užitečnost, které vám pomohou zlepšit svou práci, studium či koníčky!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: