Precizní kapesní lupa - 338 882 - Leuchtturm

 

- skládací lupa v koženém pouzdru

1 039 Kč
   
Kód produktu 338882
Kategorie Kapesní lupy
 

- skládací lupa v koženém pouzdru
- 20x násobné zvětšení
- velikost čočky 18 mm (3 násobný systém čoček)
- achromatická a aplanatická čočka
- pochromovaný kryt
- značková německá výroba se 100 letou tradicí - Leuchtturm

Precizní kapesní lupa od renomované německé značky Leuchtturm, model 338 882, je vysoce kvalitní skládací lupa navržená pro ty, kdo vyžadují výjimečnou přesnost a detail při zkoumání předmětů, jako jsou známky, mince, šperky, mapy a další sběratelské položky. Tato lupa je ideálním řešením pro sběratele, filatelisty, numismatiky, a další uživatele, kteří vyžadují maximální zvětšení a jasnost obrazu.

Tato precizní kapesní lupa nabízí 20x násobné zvětšení s velikostí čočky 18 mm a 3 násobným systémem čoček, který zaručuje vynikající optický výkon a mimořádně detailní zobrazení. Achromatická a aplanatická čočka zajišťuje, že obraz je bez barevných zkreslení a sférických aberací, což zvyšuje celkovou kvalitu obrazu.

Elegantní a robustní pochromovaný kryt chrání lupu před poškrábáním a opotřebením, zatímco skládací konstrukce umožňuje snadné a bezpečné přenášení. Lupa je dodávána v luxusním koženém pouzdru, které poskytuje další ochranu a umožňuje snadné uložení do kapsy, tašky nebo zavazadla.

Precizní kapesní lupa Leuchtturm, model 338 882, je dokonalým doplňkem pro každého, kdo potřebuje spolehlivý a výkonný zvětšovací nástroj pro své koníčky nebo profesionální účely. Díky svým vynikajícím optickým vlastnostem, kompaktním rozměrům a praktickému skládacímu designu bude tato lupa neocenitelným pomocníkem při zkoumání a prozkoumávání světa kolem vás.

Nečekejte a objednejte si precizní kapesní lupu Leuchtturm, model 338 882, ještě dnes! Tento špičkový optický nástroj vám umožní získat zcela nový pohled na svět kolem vás, a to s maximálním pohodlím a výjimečnou kvalitou obrazu, kterou značka Leuchtturm zaručuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: