Lupa kapesní v pouzdře - LCH NL50A - D 088

 

Lupa se závěsem v koženkovém pouzdře s plastovou bikonvexními čočkou, průměr 50 mm

224 Kč
   
Kód produktu 920
Kategorie Kapesní lupy
 

Lupa se závěsem v koženkovém pouzdře s plastovou bikonvexními čočkou, průměr 50 mm, zvětšení 3,0 x a s přídavným segmentem, průměr 13 mm, zvětšení 6,0 x.

Lupa se závěsem v koženkovém pouzdře s plastovou bikonvexními čočkou:

- průměr 50 mm,
- zvětšení 3,0 x

a s přídavným segmentem:

- průměr 13 mm,zvětšení 6,0 X

LUPA KAPESNÍ V POUZDŘE - LCH NL50A - D 088: Multifunkční lupa se závěsem a koženkovým pouzdrem s plastovou bikonvexní čočkou a přídavným segmentem pro různé úrovně zvětšení

Tato unikátní kapesní lupa LCH NL50A - D 088 je ideálním nástrojem pro ty, kteří vyžadují různé úrovně zvětšení v jednom kompaktním a elegantním zařízení. Lupa je vybavena plastovou bikonvexní čočkou s průměrem 50 mm a zvětšením 3,0 x, které umožňuje snadno zvětšit texty, obrázky nebo jiné předměty.

Kromě toho obsahuje lupa přídavný segment s průměrem 13 mm a zvětšením 6,0 x, což poskytuje vyšší zvětšení pro detailnější zkoumání nebo specializované účely, jako je numismatika, filatelie či práce s elektronikou.

Lupa je navíc opatřena praktickým závěsem, který usnadňuje přenášení a uchovávání lupy. Elegantní koženkové pouzdro chrání lupu před poškozením, škrábanci a znečištěním, a zároveň zvyšuje její estetickou hodnotu.

Lupa kapesní v pouzdře LCH NL50A - D 088 je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický, všestranný a stylový zvětšovací nástroj. Ať už jste sběratel, student, profesionál nebo jen někdo, kdo potřebuje pomoc při čtení drobných textů, tato lupa je skvělou investicí do kvalitního a užitečného přístroje, který se stane nepostradatelným doplňkem ve vaší kapse nebo tašce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: