Lupa kapesní v pouzdře - LCH 8850A - D 090

 

Lupa v koženkovém pouzdře s plastovou bikonvexní čočkou

190 Kč
   
Kód produktu 921
Kategorie Kapesní lupy
 

Lupa v koženkovém pouzdře s plastovou bikonvexní čočkou, průměr 50 mm, zvětšení 3,0 x a s přídavným segmentem, průměr 13 mm, zvětšení 6,0 x.

Lupa v koženkovém pouzdře s plastovou bikonvexní čočkou:

- průměr 50 mm
- zvětšení 3,0 x

a s přídavným segmentem:

- průměr 13 mm,
- zvětšení 6,0 x

LUPA KAPESNÍ V POUZDŘE - LCH 8850A - D 090: Praktická a kompaktní lupa s vysokým zvětšením a kvalitním koženkovým pouzdrem pro snadné přenášení a ochranu

Tato lupa kapesní v pouzdře LCH 8850A - D 090 je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují kompaktní a praktický nástroj pro zvětšování drobných detailů na cestách nebo doma. Lupa je vybavena plastovou bikonvexní čočkou s průměrem 50 mm a zvětšením 3,0 x, což umožňuje snadné zvětšení textů, obrázků nebo jiných předmětů.

Navíc lupa obsahuje přídavný segment s průměrem 13 mm a zvětšením 6,0 x, který poskytuje ještě vyšší zvětšení pro zkoumání mimořádně drobných detailů nebo specializovaných účelů, jako je numismatika, filatelie nebo práce s elektronikou.

Kapesní lupa je dodávána v elegantním a odolném koženkovém pouzdře, které chrání lupu před poškozením, škrábanci nebo znečištěním. Pouzdro také usnadňuje přenášení lupy v kapse, tašce nebo batohu, což z ní činí perfektní společníka pro cesty, návštěvy muzeí, galerií nebo jiných míst, kde je potřeba zvětšení.

Lupa kapesní v pouzdře LCH 8850A - D 090 je ideální volbou pro každého, kdo hledá kompaktní, všestranný a cenově dostupný zvětšovací nástroj. Ať už jste sběratel, student, profesionál nebo jen někdo, kdo potřebuje pomoc při čtení drobných textů, tato lupa je skvělou investicí do kvalitního a praktického přístroje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: