• 1 z 2
 

Kapesní lupa 6 v 1 - 344 177

 

- s praktickým LED-mikroskopem - 15x

363 Kč
   
Kód produktu 344177
Kategorie Kapesní lupy
 

- s praktickým LED-mikroskopem - 15x
- se zvětšením 3x (velká čočka)
- se zvětšením 10x (malá čočka)
- vnější rozměry 39 x 115 x 19 mm
- vč. lupy 3x, 10x, 1 bílého světla LED, LED mikroskopu 15x, UV-lampy, LED kapesní svítilny

Tato všestranná kapesní lupa 6 v 1 (model 344 177) přináší širokou škálu funkcí, které usnadní vaši práci s malými předměty a detaily. S praktickým LED-mikroskopem s 15x zvětšením, velkou čočkou s 3x zvětšením, malou čočkou s 10x zvětšením a celkovými vnějšími rozměry 39 x 115 x 19 mm je tato lupa ideálním nástrojem pro každodenní použití.

Lupa 6 v 1 se může pochlubit celou řadou užitečných funkcí, které vám umožní zvětšit a osvětlit vaše nálezy. Včetně jedné bílé LED diody, která zlepšuje viditelnost za špatných světelných podmínek a umožňuje vám pracovat s lupou i v noci. Dále LED mikroskop s 15x zvětšením, který je ideální pro zkoumání mikroskopických detailů a struktur.

Lupa 6 v 1 také obsahuje UV-lampu, která vám umožní zkoumat autenticitu bankovek, kontrolu pravosti známek, detekci nečistot a prasklin, či fluorescenci různých materiálů. A konečně, LED kapesní svítilna je ideální pro rychlé osvětlení vašeho okolí v temných podmínkách nebo v případě potřeby.

S touto kapesní lupou 6 v 1 získáte širokou škálu funkcí a možností zvětšení v jednom kompaktním a snadno přenosném zařízení. Je to ideální nástroj pro každého, kdo potřebuje zvětšovací pomůcku, která je vždy po ruce a nabízí všechny potřebné funkce pro různé účely. Přidejte tuto výjimečnou lupu do své sbírky a začněte objevovat svět zblízka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: