Lupa hodinářská a skládací - LCH 8920 - D 083

 

Lupa hodinářská s plastovou bikonvexní čočkou:

130 Kč
   
Kód produktu 876
Kategorie Hodinářská lupa
 

- Lupa hodinářská s plastovou bikonvexní čočkou:
- průměr 20 mm
- zvětšení 6,0 x

Lupa hodinářská a skládací - LCH 8920 - D 083: Praktický a kompaktní pomocník pro detailní práci a sběratele

Lupa hodinářská a skládací LCH 8920 - D 083 představuje ideální řešení pro ty, kteří potřebují vysoké zvětšení a kompaktnost v jednom. Tato lupa je navržena tak, aby byla snadno přenosná, skládací a odolná, což ji činí ideálním nástrojem pro práci s drobnými detaily, jako jsou hodinky, šperky, elektronika nebo sběratelské předměty.

Hlavním rysem této lupy je plastová bikonvexní čočka o průměru 20 mm, která poskytuje 6,0násobné zvětšení. Bikonvexní tvar čočky umožňuje lepší zaostření a minimalizuje optické zkreslení, což zajišťuje jasný a ostrý obraz při práci s drobnými detaily. Plastový materiál čočky je lehký a odolný, což zaručuje dlouhou životnost a snadné použití.

Díky své konstrukci je lupa LCH 8920 - D 083 snadno přenosná a skladovatelná, což ji činí vhodným doplňkem pro sběratele, kteří často cestují nebo pracují na různých místech. Skládací design také chrání čočku před poškrábáním a poškozením, když není používána.

Lupa hodinářská a skládací LCH 8920 - D 083 je ideálním pomocníkem pro řemeslníky, sběratele a nadšence, kteří vyžadují vysoké zvětšení a praktičnost v jednom. Tato lupa vám umožní snadno a pohodlně zkoumat drobné detaily svých prací nebo sběratelských předmětů a zároveň ušetřit místo díky své kompaktní konstrukci. Objednejte si tuto užitečnou lupu ještě dnes a zlepšete svůj zážitek z práce s drobnými detaily.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: