Lupa aplanatická s osvětlením - LCH HPL15 - D 053

 

Lupa aplanatická se dvěma plastovými plankonvexními čočkami

329 Kč
   
Kód produktu 922
Kategorie Aplanatická lupa
 

Lupa aplanatická se dvěma plastovými plankonvexními čočkami:

- průměr 15 mm
- zvětšení 10,0 x
- s jemným nastavením ohniskové vzdálenosti

Osvětlení:

- žárovka E 5/2,5 V/0,3 A

Baterie:

2 ks mikrotužkových baterií AAA/UM 4/1,5 V (MICRO IEC LR 03 AAA), které nejsou součástí lupy

Lupa aplanatická s osvětlením - LCH HPL15 - D 053 je prvotřídní optický nástroj, který kombinuje vysokou kvalitu zobrazení s pokročilými funkcemi, jako je jemné nastavení ohniskové vzdálenosti a integrované osvětlení. Tento vysoce kvalitní přístroj je navržen pro ty, kteří potřebují precizní nástroj pro zvětšení a osvětlení při různých profesionálních nebo hobby aplikacích.

Lupa je vybavena dvěma plastovými plankonvexními čočkami, které poskytují zvětšení 10,0x a průměr čočky 15 mm. Aplanatický design čoček eliminuje zkreslení a zaručuje rovnoměrně zaostřený obraz, což umožňuje uživatelům provádět přesnou analýzu a identifikaci i těch nejjemnějších detailů.

Lupa je navržena s jemným nastavením ohniskové vzdálenosti, které umožňuje uživatelům přizpůsobit zaostření dle svých potřeb a dosáhnout tak optimálního zobrazení pro různé úkoly. Tato funkce zvyšuje přesnost a pohodlí při použití lupy.

Integrované osvětlení je zajištěno žárovkou E 5/2,5 V/0,3 A, která poskytuje dostatek světla pro práci v méně osvětlených prostředích. Díky tomu je lupa ideálním nástrojem pro práci ve tmě nebo při špatných světelných podmínkách.

Lupa aplanatická s osvětlením - LCH HPL15 - D 053 je napájena 2 ks mikrotužkových baterií AAA/UM 4/1,5 V (MICRO IEC LR 03 AAA), které nejsou součástí dodávky lupy. Uživatelé si tak mohou zakoupit baterie dle své preference a získat tak flexibilitu při výběru energie pro osvětlení.

Tato lupa je skvělou volbou pro uživatele, kteří hledají vysoce kvalitní a funkční lupu s integrovaným osvětlením a jemným nastavením ohniskové vzdálenosti. Její kompaktní rozměry a lehká konstrukce umožňují snadné přenášení a použití v různých situacích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: