Lupa aplanatická příložní - LCH SL75A - D 086C

 

Lupa aplanatická příložní se dvěma plastovými plankonvexními čočkami

413 Kč
   
Kód produktu 951
Kategorie Aplanatická lupa
 

Lupa aplanatická příložní se dvěma plastovými plankonvexními čočkami:

- průměr 75 mm
- zvětšení 5,0 x

Lupa aplanatická příložní - LCH SL75A - D 086C je skvělý nástroj pro různé účely, který spojuje vynikající optické vlastnosti a pohodlí při použití. S touto lupou můžete jednoduše zvětšit a zkoumat různé objekty, jako jsou mince, známky, dokumenty, mapy nebo drobné detaily přírodních objektů a uměleckých děl.

Tato lupa se vyznačuje dvěma plastovými plankonvexními čočkami, které poskytují zvětšení 5,0x a průměr 75 mm. Plastové čočky nabízejí jasný a ostrý obraz s minimálním zkreslením. Aplanatický design čoček zajistí rovnoměrné zaostření obrazu napříč celou plochou čočky, což vám umožní podrobně prozkoumat a identifikovat zkoumané objekty.

Lupa aplanatická příložní - LCH SL75A - D 086C je navržena pro snadné a pohodlné použití. Stačí ji jednoduše přiložit k objektu, který chcete zvětšit, a užít si křišťálově čistý obraz. Tato vlastnost činí tuto lupu ideálním nástrojem pro práci v terénu, v laboratořích, školách, muzeích nebo v jakémkoli jiném prostředí, kde je potřeba rychlé a jednoduché zvětšení.

Díky své lehké konstrukci a kompaktním rozměrům je tato lupa snadno přenosná a můžete si ji vzít s sebou kamkoli potřebujete. Je vyrobena z odolných materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost při každodenním použití.

Lupa aplanatická příložní - LCH SL75A - D 086C je ideálním nástrojem pro všechny, kteří potřebují kvalitní a spolehlivou lupu pro různé účely. Ať už jste sběratel, vědec, student nebo jen zvídavý objevitel, tato lupa vám poskytne jasný a detailní pohled na svět kolem vás.

Objednejte si tuto lupa aplanatická příložní - LCH SL75A - D 086C a získejte skvělý nástroj pro zkoumání a objevování nových detailů ve vašem okolí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: