Lupa aplanatická příložní - LCH SL50 - D 086A

 

Lupa aplanatická příložní se dvěma plastovými plankonvexními čočkami

340 Kč
   
Kód produktu 949
Kategorie Aplanatická lupa
 

Lupa aplanatická příložní se dvěma plastovými plankonvexními čočkami:

- průměr 50 mm
- zvětšení 7,0 x

Lupa aplanatická příložní - LCH SL50 - D 086A je vynikajícím optickým nástrojem, který nabízí kvalitní zvětšení a pohodlí při použití. Tato lupa je navržena pro uživatele, kteří hledají jednoduchý, ale efektivní nástroj pro zvětšení a zkoumání různých objektů, jako jsou dokumenty, texty, obrazy nebo předměty ze světa sběratelství.

Lupa je vybavena dvěma plastovými plankonvexními čočkami, které poskytují zvětšení 7,0x a průměr čočky 50 mm. Aplanatický design čoček zaručuje rovnoměrně zaostřený obraz bez zkreslení, což umožňuje uživatelům provádět přesnou analýzu a identifikaci i těch nejjemnějších detailů.

Díky svému příložnímu charakteru je lupa velmi snadná a pohodlná při použití, jelikož není třeba ji upevňovat na stojan nebo držák. Stačí ji jednoduše přiložit k objektu, který chcete zvětšit, a začít s prohlížením. Tato vlastnost činí tuto lupu ideálním nástrojem pro práci v terénu, v laboratořích nebo v jakémkoli jiném prostředí, kde je potřeba rychlé a jednoduché zvětšení.

Lupa aplanatická příložní - LCH SL50 - D 086A je vyrobena z odolných a lehkých materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou přenositelnost. Její kompaktní rozměry z ní činí ideální nástroj pro použití na cestách nebo v terénu.

Tato lupa je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají jednoduchý, ale vysoce kvalitní optický nástroj pro zvětšení objektů ve své práci nebo volném čase. Její aplanatický design a příložná konstrukce zaručují výborný výkon a pohodlí při použití. Objednejte si tuto vynikající lupa aplanatická příložní - LCH SL50 - D 086A a začněte prozkoumávat svět zblízka s jasným a ostrým obrazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: