Lupa aplanatická příložní - LCH SL30A - D 085

 

Lupa aplanatická příložní se dvěma plastovými plankonvexními čočkami

279 Kč
   
Kód produktu 946
Kategorie Aplanatická lupa
 

Lupa aplanatická příložní se dvěma plastovými plankonvexními čočkami:

- průměr 30 mm
- zvětšení 10,0 x

Lupa aplanatická příložní - LCH SL30A - D 085 je vysoce kvalitní a profesionální optický nástroj, který je ideální pro různé aplikace, jako je filatelie, numismatika, biologie, grafický design, klenotnictví a mnoho dalších oborů, kde je potřeba detailní zkoumání a analýza objektů a materiálů.

Tato lupa je vybavena dvěma plastovými plankonvexními čočkami, které společně poskytují zvětšení 10,0x a průměr čočky 30 mm. Díky tomu je tento optický nástroj schopen zobrazit jasné, ostré a detailní obrazy zkoumaných objektů s minimálními optickými chybami. Aplanatický design čoček zajišťuje, že obraz je vždy rovnoměrně zaostřený a bez zkreslení, což umožňuje uživatelům provádět přesnou analýzu a identifikaci i těch nejjemnějších detailů.

Jednou z hlavních předností lupy LCH SL30A - D 085 je její příložní konstrukce, která umožňuje jednoduché a rychlé použití. Lupa se snadno přiloží na objekt, který chcete zvětšit, a přitom nevyžaduje žádný další stojan nebo držák. Tímto způsobem uživatelé ušetří čas a mohou se plně soustředit na detailní zkoumání objektů.

Lupa aplanatická příložní - LCH SL30A - D 085 je navržena tak, aby byla co nejpraktičtější a uživatelsky přívětivá. Její kompaktní rozměry a lehký design zajišťují snadnou přenositelnost, což z ní činí ideální nástroj pro použití na cestách nebo v terénu.

Nepropásněte šanci získat tuto vynikající aplanatickou příložní lupu a objednejte si ji ještě dnes. S touto lupou budete mít k dispozici vynikající zvětšení a detailní obraz, který vám umožní provádět precizní zkoumání a analýzu různých objektů s nejvyšší možnou přesností a efektivitou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: