Ultrafialová lampa L 92 - ke zjištění pravosti bankovek, známek

 

- lampa ke zjištění pravosti bankovek, známek, telefonních karet, platebních karet

727 Kč
   
Kód produktu 317886
Kategorie UV lampy - ultrafialové
 

- lampa ke zjištění pravosti bankovek, známek, telefonních karet, platebních karet
- vlnová délka 366 NM, 4 Wattová trubice, připojení do sítě 220-230 V
- vnější rozměr: 180 x 115 x 75 mm.
- značková německá výroba se 100 letou tradicí - Leuchtturm

Ultrafialová lampa L 92 je skvělým nástrojem pro zjišťování pravosti bankovek, známek, telefonních karet, platebních karet a dalších důležitých dokumentů. Je to nezbytný pomocník pro sběratele, obchodníky i jednotlivce, kteří chtějí mít jistotu, že jejich peníze a sbírky jsou autentické.

Tato lampa nabízí vlnovou délku 366 NM a 4 Wattovou trubici, což zajišťuje silné a efektivní ultrafialové světlo, které dokáže odhalit různé ochranné prvky a značky používané na bankovkách, známkách a jiných dokumentech. Lampa je navržena pro připojení do sítě 220-230 V, takže ji můžete snadno používat kdekoliv doma nebo v kanceláři.

Ultrafialová lampa L 92 má kompaktní vnější rozměr 180 x 115 x 75 mm, což z ní činí snadno přenosný a praktický nástroj. Je vyrobena renomovanou německou značkou Leuchtturm, která se může pochlubit více než 100 letou tradicí v oboru výroby kvalitních optických přístrojů a sběratelských potřeb.

Tato lampa je ideálním řešením pro každého, kdo se potýká s problematikou pravosti bankovek, známek, telefonních karet nebo platebních karet. Investice do ultrafialové lampy L 92 vám přinese klid a jistotu, že máte v rukou pouze originální a pravé kusy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: