Světelná lupa CHOPARZ Square - 347 973

 

- praktická bezrámová světelná lupa

519 Kč
   
Kód produktu 347973
Kategorie Lupy
 

- praktická bezrámová světelná lupa
- obdélníková čočka z akrylátového skla
- 2x násobné zvětšení
- rozměr čočky 90x55 mm
- integrovaný malý objektiv o průměru 19 mm a 6x zvětšení
- 2 bílé LED diody
- včetně baterií a měkkého hadříku

Světelná lupa Choparz Square - 347 973 představuje skvělý nástroj pro každého, kdo potřebuje zvětšení a osvětlení při práci na detailních úkolech nebo při čtení. Tato praktická bezrámová světelná lupa nabízí uživatelům snadné použití a pohodlí díky svému jedinečnému designu.

Hlavní obdélníková čočka z akrylátového skla poskytuje 2x násobné zvětšení a má rozměry 90x55 mm, což umožňuje široký záběr při čtení nebo prohlížení detailů na větší ploše. Bezrámový design čočky zvyšuje pohodlí a snižuje váhu lupy, což usnadňuje její dlouhodobé použití.

Integrovaný malý objektiv o průměru 19 mm s 6x zvětšením je ideální pro zkoumání ještě menších a jemnějších detailů, které vyžadují větší zvětšení. Tento přídavný segment umožňuje uživatelům snadno přepínat mezi oběma úrovněmi zvětšení podle potřeb.

Lupa je vybavena dvěma bílými LED diodami, které poskytují dostatek světla pro pracovní prostor. LED osvětlení umožňuje uživatelům pracovat za slabého osvětlení a zajišťuje jasnější a kontrastnější zobrazení zkoumaných objektů.

Světelná lupa Choparz Square je dodávána s bateriemi a měkkým hadříkem pro čištění čočky. Hadřík je ideální pro udržování čistoty čočky a prodlužuje životnost lupy.

Tato lupa je perfektním doplňkem pro profesionály, seniory, studenty nebo hobby nadšence, kteří potřebují zvětšení a osvětlení při čtení nebo při práci na detailních projektech. Její bezrámový design, kombinace dvou úrovní zvětšení a integrované LED osvětlení z ní činí nezbytný nástroj pro každodenní použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: