Lupa klipová na kšilt - D 521B - LCH VAL01 - s osvětlením

 

zakulacený skládací klip na kšilt s osvětlením, s dvojitým nastavitelným kloubem a s plast. pouzdrem

595 Kč
   
Kód produktu 1003
Kategorie Lupa na kšilt
 

- zakulacený skládací klip na kšilt s osvětlením, s dvojitým nastavitelným kloubem a s plast. pouzdrem
- maximální rozměr čoček 52 x 39 mm
- zvětšení 1,5 x (2,00 dptr.)
- osvětlení - 2 ks vysoce svítivých bílých LED diod
- napájení - 3 ks knoflíkových baterií typ SR 927 - 1,5 V, které jsou součástí klipu

Lupa klipová na kšilt s osvětlením - D 521B - LCH VAL01: Praktická a inovativní lupa pro perfektní zobrazení detailů za všech světelných podmínek

Lupa klipová na kšilt D 521B - LCH VAL01 je revoluční nástroj, který vám umožní zvětšit a zároveň osvětlit váš zorný úhel za všech světelných podmínek. Díky svým unikátním vlastnostem a osvětlení LED diodami je tato lupa ideálním pomocníkem pro sběratele, řemeslníky, čtenáře a další, kteří potřebují zvětšení a dostatečné osvětlení pro práci s drobnými detaily.

Zakulacený skládací klip na kšilt se snadno připevňuje na čepice nebo klobouky, což vám umožní mít obě ruce volné pro práci. Dvojitý nastavitelný kloub zaručuje optimální nastavení lupy podle vašich potřeb a maximální rozměry čoček 52 x 39 mm poskytují dostatečně velký zorný úhel pro pohodlné zkoumání detailů.

Lupa nabízí zvětšení 1,5x (2,00 dptr.), což je ideální pro čtení drobných textů, sledování detailů na známkách, mincích nebo pohlednicích a další činnosti vyžadující zvětšení.

Dvě vysoce svítivé bílé LED diody zajišťují dostatečné osvětlení vaší pracovní plochy za všech světelných podmínek. Napájení osvětlení zajišťují 3 ks knoflíkových baterií typ SR 927 - 1,5 V, které jsou součástí klipu, takže lupa je připravena k použití hned po rozbalení.

Plastové pouzdro, které je součástí balení, chrání lupu před poškrábáním a poškozením, když není používána. Pouzdro také usnadňuje přenášení lupy a její skladování.

Lupa klipová na kšilt s osvětlením D 521B - LCH VAL01 je dokonalým řešením pro ty, kdo hledají praktický, přenosný a efektivní způsob, jak zvětšit a osvětlit své okolí. Nechte se inspirovat výhodami této inovativní lupy a objednejte si ji ještě dnes!

S touto univerzální lupou klipovou na kšilt s osvětlením D 521B - LCH VAL01 získáte mnoho výhod a možností pro zkoumání a práci s drobnými detaily ve vašem koníčku nebo povolání. Ať už jste vášnivý sběratel, zručný řemeslník nebo hledáte pomocníka pro čtení drobných textů, tato lupa je připravena splnit všechny vaše požadavky.

Díky svému jednoduchému designu, praktičnosti a vysoké kvalitě je tato lupa ideálním dárkem pro přátele, rodinu nebo kolegy, kteří ocení praktické a inovativní řešení pro zvětšení a osvětlení. Její univerzálnost ji činí vhodnou pro různé věkové skupiny a zájmy.

Lupa klipová na kšilt s osvětlením D 521B - LCH VAL01 je investicí do vašeho pohodlí a efektivity při práci se zvětšením a osvětlením. Ušetřete čas a úsilí s tímto výjimečným nástrojem, který vám umožní soustředit se na to, co je opravdu důležité - vaši práci, koníček nebo zájem.

Nečekejte a objednejte si lupu klipovou na kšilt s osvětlením D 521B - LCH VAL01 ještě dnes! Užijte si pohodlí a přesnost při práci s drobnými detaily a objevte, jak tento inovativní nástroj může zlepšit váš zážitek ze sběratelství, řemesel, čtení nebo jiných činností, které vyžadují zvětšení a osvětlení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: