Lupy čtenářské s pevnou lomenou rukojetí - LCH RHB90G - D 022A

 

Lupa se skleněnou bikonvexní čočkou

304 Kč
   
Kód produktu 892
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

Lupa se skleněnou bikonvexní čočkou:

- průměr 90 mm
- zvětšení 2,5 x
- odnímatelný box na drobné předměty

Představujeme vám lupu čtenářskou s pevnou lomenou rukojetí LCH RHB90G, které vám umožní pohodlně a přesně číst a zkoumat drobné detaily na různých objektech. Tyto lupy jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a odolný nástroj pro každodenní použití.

Lupa LCH RHB90G disponuje skleněnou bikonvexní čočkou o průměru 90 mm a zvětšením 2,5x. Velká čočka zajišťuje široké zorné pole, což je ideální pro čtení knih, novin, map nebo prohlížení sběratelských předmětů, jako jsou známky, mince a mnoho dalšího.

Unikátní pevná lomená rukojeť nejen že poskytuje pohodlný úchop, ale také zvyšuje stabilitu a přesnost při použití lupy. Navíc je tato lupa vybavena odnímatelným boxem na drobné předměty, který je velmi praktický pro uchovávání drobných součástek, šperků nebo jiných malých předmětů, které potřebujete mít při ruce.

S touto lupou si můžete být jisti, že jste udělali správnou volbu. Její kvalitní konstrukce, ergonomický design a užitečné funkce ji činí ideálním nástrojem pro každodenní použití. Vyzkoušejte Lupy čtenářské s pevnou lomenou rukojetí LCH RHB90G a zjistěte, jak vám mohou zjednodušit život a zlepšit váš zážitek při čtení a zkoumání drobných detailů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: