• 1 z 2
 

Lupa s osvětlením 4x - skleněná čočka - 362 109

 

Lupa s osvětlením 4x - skleněná čočka - 362 109

538 Kč
   
Kód produktu 362109
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

- lupa s osvětlením
- 4x násobné zvětšení
- skleněná čočka - průměr 75 mm
- ideální pro čtení, prohlížení, zkoumání
- včetně černého sametového pouzdra

Lupa s osvětlením 4x - skleněná čočka - 362 109 představuje skvělý nástroj pro ty, kteří hledají kvalitní zvětšovací zařízení s osvětlením pro různé účely. Tato lupa je navržena s ohledem na pohodlí a efektivitu, což ji činí perfektním společníkem pro čtení, prohlížení a zkoumání detailů.

S 4x násobným zvětšením nabízí lupa dostatečně velké zvětšení pro běžné úkoly, jako je čtení jemných tisků nebo prohlížení drobných detailů na fotografiích, šperkách nebo uměleckých dílech. Skleněná čočka o průměru 75 mm poskytuje široký záběr, což umožňuje snadné a pohodlné čtení nebo prohlížení.

Integrované osvětlení zvyšuje jas a kontrast zkoumaných objektů, což usnadňuje jejich rozpoznávání i za slabého osvětlení. Tato funkce je obzvláště užitečná pro seniory nebo osoby se zrakovým postižením, kteří potřebují dodatečné osvětlení pro pohodlnější čtení a prohlížení.

Lupa je dodávána s černým sametovým pouzdrem, které chrání čočku před poškrábáním a znečištěním. Pouzdro je navíc elegantní a praktické, což usnadňuje přenášení lupy s sebou kamkoli.

Tato lupa s osvětlením a skleněnou čočkou je ideálním řešením pro ty, kdo hledají spolehlivý, pohodlný a praktický nástroj pro zvětšování. Její vysoká kvalita a sofistikovaný design ji činí perfektním dárkem pro přátele, rodinu nebo kolegy, kteří potřebují zvětšovací pomoc s integrovaným osvětlením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: