• 1 z 3
 

Čtecí lupa LU 27

 

- rozměr 24x 210 mm

233 Kč
   
Kód produktu 325816
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

- rozměr 24x 210 mm
- 2,5x násobné zvětšení s integrovanou lupou o průměru 15 mm a 5x násobném zvětšení.
- z akrylátového skla.
- značková německá výroba se 100 letou tradicí - Leuchtturm

Představujeme vám čtecí lupu LU 27 s rozměrem 24 x 210 mm, která je navržena pro pohodlné čtení i zkoumání sběratelských předmětů. Tato lupa nabízí 2,5x zvětšení pro běžné čtení a integrovanou lupu s průměrem 15 mm a 5x zvětšením pro zkoumání detailů.

Vyrobena z kvalitního akrylátového skla, lupa je odolná proti poškrábání a poskytuje jasný a čistý obraz při čtení nebo zkoumání sběratelských předmětů, jako jsou poštovní známky, mince nebo pohlednice. Její tenký a lehký design zaručuje snadnou manipulaci a skladování.

Tato čtecí lupa je výrobkem renomované německé značky Leuchtturm, která se může pochlubit více než 100 letou tradicí ve výrobě kvalitních lup a dalších přístrojů pro sběratele. Díky tomu se můžete spolehnout na její kvalitu a trvanlivost.

Čtecí lupa LU 27 je perfektním nástrojem pro každého, kdo potřebuje zvětšení pro čtení nebo zkoumání drobných detailů. Její univerzální použití a kvalitní materiály ji činí ideálním řešením pro všechny, kdo hledají spolehlivý a praktický pomocník. Nechte se unést kouzlem jasného a detailního obrazu, který vám poskytne čtecí lupa LU 27 od značky Leuchtturm!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: