• 1 z 3
 

Brýle s lupou TAKE 5 - 363 838

 

Brýle s lupou TAKE 5 - 363 838

649 Kč
   
Kód produktu 363838
Kategorie Čtenářské - lupa na čtení
 

- s 5 vyměnitelnými čočkami v různých stupních zvětšení
- 1x, 1,5x, 2x, 2,5x a 3,5 násobným zvětšení
- výběr mezi rámečky brýlí a plynule nastavitelnou čelenkou
- optimální osvětlení díky zabudované LED lampě
- volné ruce pro veškeré ruční práce, studium a prohlížení

Brýle s lupou Take 5 - 363 838 představují revoluční nástroj pro všechny, kteří potřebují zvětšení a osvětlení při různých činnostech, jako je ruční práce, studium nebo prohlížení. Tyto unikátní brýle nabízejí maximální flexibilitu a pohodlí díky pěti vyměnitelným čočkám s různými stupni zvětšení, zabudovanému LED osvětlení a volbě mezi rámečky brýlí a plynule nastavitelnou čelenkou.

S pěti vyměnitelnými čočkami, které nabízejí 1x, 1,5x, 2x, 2,5x a 3,5 násobné zvětšení, můžete jednoduše přizpůsobit úroveň zvětšení podle vašich potřeb a úkolů. Tento široký rozsah zvětšení zajišťuje, že tyto brýle s lupou jsou vhodné pro širokou škálu aplikací, od běžného čtení až po detailní práci v rámci koníčků nebo profesních činností.

Brýle s lupou Take 5 nabízejí možnost volby mezi rámečky brýlí a plynule nastavitelnou čelenkou, což zajišťuje individuální pohodlí a stabilitu pro každého uživatele. Tato flexibilita znamená, že si můžete vybrat nejvhodnější možnost pro své potřeby a preferencí.

Optimální osvětlení je klíčovým prvkem při práci s lupou, a proto jsou tyto brýle vybaveny zabudovanou LED lampou. Toto světlo poskytuje dostatek světla pro pohodlné čtení nebo práci za slabého osvětlení a zároveň šetří baterii.

Jedním z největších předností brýlí s lupou Take 5 je schopnost pracovat s volnými rukama. To umožňuje plynulé a efektivní vykonávání veškerých ručních prací, studia nebo prohlížení, aniž byste museli držet lupu nebo osvětlení. Díky tomu jsou tyto brýle ideálním řešením pro každého, kdo hledá pohodlný, flexibilní a praktický nástroj pro zvětšování a osvětlení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: