Kapesní lupa CLIP 3x - 347 972

 

- praktická kapesní lupa s klipem

339 Kč
   
Kód produktu 347972
Kategorie Kapesní lupy
 

- praktická kapesní lupa s klipem
- pro upevnění na opasek nebo batoh
- obdélníkový, vysoce kvalitní akrylový objektiv
- 3x zvětšení
- průměr čočky 35x40 mm
- s LED diodami
- vč. baterií

Tato praktická kapesní lupa Clip 3x (model 347 972) přináší výhody snadné přenosnosti a použitelnosti díky svému unikátnímu klipu, který umožňuje upevnit lupu na opasek nebo batoh. Představuje ideální řešení pro ty, kteří potřebují mít lupu vždy po ruce, ať už jste na výletě, v práci nebo jen při procházce po městě.

Lupa Clip 3x je vybavena obdélníkovým, vysoce kvalitním akrylovým objektivem, který poskytuje 3x zvětšení a má rozměry 35x40 mm. Tento objektiv je ideální pro zvětšování textu, fotografií nebo prohlížení drobných detailů na předmětech.

Světelný zdroj je zajištěn pomocí vestavěných LED diod, které zlepšují viditelnost za špatných světelných podmínek a umožňují vám pracovat s lupou i v noci. LED diody jsou také energeticky účinné a dlouho vydrží, což znamená, že nebudete muset měnit baterie často.

Lupa Clip 3x je dodávána s bateriemi, takže je připravena k použití hned jak ji vyndáte z balení. Její kompaktní rozměry a lehký design z ní dělají ideálního společníka pro každodenní život a dobrodružství. Získejte si tuto výjimečnou kapesní lupu a už nikdy nezmeškejte žádný detail!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: